­

"Wij geloven dat vanuit de liefde

Gods elk mens waardevol is"

Herfstwandeling op 29 oktober 2017

’s Morgens regende het nog behoorlijk, maar ’s middags waren de weergoden ons gunstig gezind en trok de gids, Richard Zweekhorst er met een grote groep ‘Vinkers’ en begeleiders op uit om het bos rondom de Vinkenbuurt te verkennen. Onderweg wees hij ons op bijzonderheden waar je anders zomaar aan voorbij loopt.

Ook wetenswaardigheden over de natuur en het ontstaan van een bepaald stuk gebied werden met de groep gedeeld.

 

Ondertussen werden op de Vink in 2 keukens met 4 pannen stapels pannenkoeken gebakken, waarmee de vermoeide wandelaars opgewacht werden. De pannenkoeken verdwenen dan ook als sneeuw voor de zon, ieder liet zich het goed smaken. Het was een gezellige middag met elkaar , waarvan iedereen heeft genoten.

 

De eerstvolgende activiteit is op zondag 26 november staat er een sinterklaasbingo op het programma en zal er ook in dit thema geknutseld worden. De leiding ligt in handen van 2 enthousiaste gemeenteleden. Deze activiteit is een zgn. besloten activiteit, waarbij alleen bewoners van de Vink en begeleiders uitgenodigd zijn.

   Voor meer foto's druk "hier"

Met vriendelijke groeten,

Liesan Beishuizen & Ab Willemsen.

­